Wydział Komunikacji

ul.B. Prusa 5,
57-200 Ząbkowice Śląskie

Przyjmowanie interesantów w sprawach dot. rejestracji pojazdów i praw jazdy:

od poniedziałku do czwartku w godzinach od 8:00-15:00,
w piątek w godzinach do 8:00-14:00.

Inne sprawy należące do kompetencji wydziału w godzinach 7:30-15:30.

Telefony:

74 816 28 18,74 816 28 19, 74 816 28 54 – rejestracja pojazdów, Stacje Kontroli Pojazdów
e-mail: j.dydo@zabkowice-powiat.pl
(pokój 110, parter)

74 816 28 20 – prawa jazdy, e-mail: komunikacja@zabkowice-powiat.pl
(pokój 302, II piętro)

74 816 28 17 – transport drogowy, Ośrodki Szkolenia Kierowców, zarządzanie ruchem
e-mail: e.ogorek@zabkowice-powiat.pl, w.napora@zabkowice-powiat.pl
(pokój 301, II piętro)

74 816 28 54 – fax

Agnieszka Szymańska – Kierownik Wydziału
e-mail: a.szymanska@zabkowice-powiat.pl
74 816 28 34
(pokój 303, II pietro)

Pracownicy Wydziału:

Elżbieta Petruk – główny specjalista

Honorata Tyrka – Tęsna – inspektor

Agnieszka Ziętek – inspektor

Jarosław Dydo – inspektor

Witold Napora – inspektor

Eufemia Stępień – inspektor

Irena Sawczak – inspektor

Anna Krężel – inspektor

Dominika Lewandowska – inspektor

Wojciech Frysztak – inspektor

Magdalena Lipa – podinspektor

Ewelina Furman – referent

 

Biuro Rzeczy Znalezionych

Biuro Rzeczy Znalezionych nie jest samodzielnym wydziałem Starostwa Powiatowego i mieści się w:

Wydziale  Organizacyjnym i Spraw Obywatelskich

H. Sienkiewicza 11, pok. 109
57-200 Ząbkowice Śląskie
tel. 74 816 28 13
fax 074 816 28 50
e-mail: woo@ząbkowice-powiat.pl

GODZINY URZĘDOWANIA:
codziennie od godz. 7.30 do godz. 15.30

PRACOWNICY:

Monika Tant – inspektor

 

Wydział Organizacyjny i Spraw Obywatelskich

DANE ADRESOWE:

Sienkiewicza 11
57-200 Ząbkowice Śląskie

GODZINY URZĘDOWANIA:

codziennie od godz. 7.30 do godz. 15.30

Kierowanie Wydziałem:

Agnieszka Gnach– Sekretarz Powiatu
pok. 205; tel. 74 816 28 25

PRACOWNICY:

Grażyna Fleszar – inspektor

Elżbieta Kozak – główny specjalista

Paulina Stąporek – inspektor
pok.108; tel. 74 816 28 10

Monika Tant – inspektor

Anna Kindel
pok.109; tel. 74 816 28 09, 74 816 28 13
e-mail: woo@zabkowice-powiat.pl

 

Zespół do spraw związanych z pojazdami usuniętymi, a nieodebranymi z parkingu strzeżonego

Paweł Kozłowski – referent ds. ochrony środowiska i usuwania pojazdów prowadzi całość spraw związanych z pojazdami usuniętymi a nieodebranymi z parkingu strzeżonego.
tel. 74 81 62 822
e-mail: wrs@zabkowice-powiat.pl
ul. Sienkiewicza 11, II piętro, pokój 308

 

Zespół Obsługi Prawnej

tel. 74 816 28 06
ul. Sienkiewicza 11, I piętro, pokój 307

 

Wydział Bezpieczeństwa, Zarządzania Kryzysowego i Zamówień Publicznych

Bartosz Roman – Kierownik Wydziału
tel. 74 816 28 77
e-mail: b.roman@zabkowice-powiat.pl
ul. Sienkiewicza 11, parter, pokój 105

W zakresie bezpieczeństwa i zarządzania kryzysowego:

Radosław Sroczyk
– Starszy inspektor
tel. 74 816 28 879
e-mail: wzk@zabkowice-powiat.pl
ul. Sienkiewicza 11, parter, pokój 106

W zakresie zamówień publicznych :

Iwona Orzeszek
– Starszy inspektor
e-mail: i.orzeszek@zabkowice-powiat.pl
tel. 74 816 28 76

Joanna Miśków
– Starszy inspektor
e-mail: j.miskow@zabkowice-powiat.pl
tel. 74 816 28 46
ul. Sienkiewicza 11, parter, pokój 106

W zakresie inwestycji :

Robert Kozyra – inspektor
e-mail: r.kozyra@zabkowice-powiat.pl
inwestycje@zabkowice-powiat.pl
tel 74 816 28 36
ul. Sienkiewicza 11, II piętro, pokój 307

W zakresie obsługi informatycznej:

Andrzej Kuźlak – Starszy informatyk
e-mail: a.kuzlak@zabkowice-powiat.pl

Marek Pałasz   – Starszy informatyk
e-mail: m.palasz@zabkowice-powiat.pl
informatyk@zabkowice-powiat.pl
tel. 74 8 162 880
ul. Sienkiewicza 11, parter, pokój 103

 

Wydział Promocji, Oświaty i Rozwoju

Kinga Grabowa – Kierownik Wydziału
tel. 74 816 28 16
e-mail: k.grabowa@zabkowice-powiat.pl
promocja@zabkowice-powiat.pl
ul. Sienkiewicza11, II piętro, pokój 304

Z zakresu promocji i rozwoju:

Andrzej Rapacz – główny specjalista
e-mail: andrzej.rapacz@zabkowice-powiat.pl

Karolina Fudali – podinspektor

Miłosz Szumny – podinspektor
tel. 74 816 28 16
ul. Sienkiewicza 11, II piętro, pokój 305

Z zakresu oświaty:

Joanna Cymbała

Tadeusz Sobski
e-mail: oswiata@zabkowice-powiat.pl
tel. 74 816 28 67, 74 816 28 87
ul. Sienkiewicza 11, II piętro, pokój 102

 

Powiatowy Rzecznik Konsumentów

Ewelina Andrzejewska – Bochnak – Powiatowy Rzecznik Konsumentów
tel. 74 816 28 04
e-mail: rzecznik@zabkowice-powiat.pl
ul. Sienkiewicza 11, parter, pokój 107

Godziny urzędowania:
poniedziałek – nieczynne
wtorek – od godz. 8.00 do godz. 15.00
środa – od godz. 8.00 do godz. 15.00
czwartek – od godz. 8.00 do godz. 15.00
piątek – tylko osoby uprzednio umówione

 

Punkt Kancelaryjny

Godziny urzędowania: codziennie od godz. 730 do godz. 1530

Marta Jankowska – podinspektor
tel. 74 816 28 00, 74 816 28 88
e-mail: starostwo@zabkowice-powiat.pl
ul. Sienkiewicza 11, parter, pokój 110

 

Powiatowy Ośrodek Dokumentacji Geodezyjnej i Kartograficznej

Zastępca Naczelnika Wydziału Geodezji, Katastru i Nieruchomości/Weryfikacja operatów:

Monika Świderska – Kierownik Powiatowego Ośrodka Dokumentacji Geodezyjnej i Kartograficznej
tel. 74 816 28 33
ul. B. Prusa 5, II piętro, pokój 309
e-mail: podgik@zabkowice-powiat.pl

Obsługa interesanta:

Monika Kozłowska-Sowa – Inspektor w Powiatowym Ośrodku Dokumentacji Geodezyjnej i Kartograficznej
wypis z rejestru gruntów oraz wydawanie map
tel. 74 816 28 59 ; fax: 74 815 78 44
ul. B. Prusa 5, II piętro, pokój 306
e-mail: m.kozlowska@zabkowice-powiat.pl

Weryfikacja operatów:

Piotr Tołyż – Geodeta w Powiatowym Ośrodku Dokumentacji Geodezyjnej i Kartograficznej
tel. 74 816 28 38
ul. B. Prusa 5, II piętro, pokój 310
e-mail: p.tolyz@zabkowice-powiat.pl

Obsługa geodetów/Przewodnicząca Narady Koordynacyjnej:

Anna Dumanowska – Geodeta w Powiatowym Ośrodku Dokumentacji Geodezyjnej i Kartograficznej
tel. 74 816 28 30
ul. B. Prusa 5, II piętro, pokój 311
e-mail: a.dumanowska@zabkowice-powiat.pl ; zud@zabkowice-powiat.pl

Obsługa geodetów/Klasyfikacja gruntów:

Łukasz Pawlak – Podinspektor w Powiatowym Ośrodku Dokumentacji Geodezyjnej i Kartograficznej
tel. 74 816 28 30
ul. B. Prusa 5, II piętro, pokój 311
e-mail: l.pawlak@zabkowice-powiat.pl

Obsługa geodetów:

Bogumiła Wypiór-Kołacz – Inspektor w Powiatowym Ośrodku Dokumentacji Geodezyjnej i Kartograficznej
tel. 74 816 28 30
ul. B. Prusa 5, II piętro, pokój 311
e-mail: b.wypiorkolacz@zabkowice-powiat.pl

Pracownia mapy numerycznej:

Jacek Zawiła – Geodeta w Powiatowym Ośrodku Dokumentacji Geodezyjnej i Kartograficznej
tel. 74 816 28 56
ul. B. Prusa 5, III piętro, pokój 409
e-mail: jacekzawila@zabkowice-powiat.pl

Dariusz Michorczyk – Inspektor w Powiatowym Ośrodku Dokumentacji Geodezyjnej i Kartograficznej
tel. 74 816 28 56
ul. B. Prusa 5, III piętro, pokój 409
e-mail: d.michorczyk@zabkowice-powiat.pl

Stanowisko ds. cyfryzacji operatów technicznych:

Joanna Pyć – Referent w Powiatowym Ośrodku Dokumentacji Geodezyjnej i Kartograficznej
tel. 74 816 28 38
ul. B. Prusa 5, II piętro, pokój 310
e-mail: j.pyc@zabkowice-powiat.pl

 

Wydział Geodezji, Katastru i Nieruchomości

Naczelnik Wydziału Geodezji, Katastru i Nieruchomości:

Zdzisław Plata – Geodeta Powiatowy
tel. 74 816 28 27
ul. B. Prusa 5, I piętro, pokój 210
e-mail: geodezja@zabkowice-powiat.pl

Zespół ds. Gospodarki Nieruchomościami:

Bożena Szumna-Gajdziak – Starszy Inspektor w Wydziale Geodezji, Katastru i Nieruchomości
tel. 74 816 28 62
ul. B. Prusa 5, I piętro, pokój 212
e-mail: b.gajdziak@zabkowice-powiat.pl

Katarzyna Sowa – Starszy Inspektor w Wydziale Geodezji, Katastru i Nieruchomości
tel. 74 816 28 62
ul. B. Prusa 5, I piętro, pokój 212
e-mail: k.sowa@zabkowice-powiat.pl

Magdalena Giernalczyk-Srebro – Starszy Inspektor w Wydziale Geodezji, Katastru i Nieruchomości
tel. 74 816 28 28
ul. B. Prusa 5, I piętro, pokój 212
e-mail: m.srebro@zabkowice-powiat.pl

Zespół ds. Ewidencji Gruntów:

Maria Jawor – Inspektor w Wydziale Geodezji, Katastru i Nieruchomości
tel. 74 816 28 31
ul. B. Prusa 5, I piętro, pokój 211
e-mail: m.jawor@zabkowice-powiat.pl

Eliza Wichrowicz – Inspektor w Wydziale Geodezji, Katastru i Nieruchomości
tel. 74 816 28 29
ul. B. Prusa 5, I piętro, pokój 211
e-mail: e.wichrowicz@zabkowice-powiat.pl

Anna Łysoń – Inspektor w Wydziale Geodezji, Katastru i Nieruchomości
tel. 74 816 28 31
ul. B. Prusa 5, I piętro, pokój 211
e-mail: a.lyson@zabkowice-powiat.pl

 

Wydział Budownictwa

Beata Zając – Kierownik Wydziału
tel. 74 816 28 69
ul. B. Prusa 5, I piętro, pokój 205

Jolanta Mroczek – p.o. Kierownika
tel. 74 816 28 69
e-mail: j.mroczek@zabkowice-powiat.pl
ul. B. Prusa 5, I piętro, pokój 205

Bożena Chmiel – Sekretariat
tel. 74 816 28 70
e-mail: wb@zabkowice-powiat.pl
ul. B. Prusa 5, I piętro, pokój 204

Barbara Buczak – Inspektor
tel. 74 816 28 68
e-mail   b.buczak@zabkowice-powiat.pl
ul. B. Prusa 5, I piętro, pokój 203

Ewelina  Ćwiok – Referent
tel. 74 816 28 78
e-mail e.cwiok@zabkowice-powiat.pl
ul. B. Prusa 5, I piętro, pokój 203

Paulina Stelmach – Młodszy referent
tel. 74 816 28 48
e-mail p.stelmach@zabkowice-powiat.pl
ul. B. Prusa 5, I piętro, pokój 203

 

Biuro Rady

Karina Kowal – Bojsza – inspektor
tel. 74 816 28 52
starosta.dza@powiatypolskie.pl

Bogusława Surdyka – podinspektor
tel. 74 816 28 26
zarząd@zabkowice-powiat.pl
rada@zabkowice-powiat.pl
ul. Sienkiewicza 11, I piętro, pokój 204

 

Sekretariat Starosty

Ewa Biernacka – podinspektor
telefon: 74 816 28 51, 74 816 28 66
ul. Sienkiewicza 11, I piętro pokój 202

 

Wydział Finansowy

Wydział Finansowy mieści się w budynku przy ul. Sienkiewicza 11

Bożena Aftarczuk – Główna Księgowa 
tel. 74 816 28 07
e-mail: b.aftarczuk@zabkowice-powiat.pl

Justyna Marzec – Zastępca Głównej Księgowej
tel. 74 816 28 14
e-mail: j.marzec@zabkowice-powiat.pl

Agnieszka Piasek-Inspektor
e-mail: a.piasek@zabkowice-powiat.pl

Marta Urbaniak – Inspektor
e-mail: m.urbaniak@zabkowice-powiat.pl
tel. 74 816 28 40

Katarzyna Bury – Inspektor
e-mail: k.bury@zabkowice-powiat.pl

Anna Pawliczak – Inspektor
e-mail: a.pawliczak@zabkowice-powiat.pl
tel. 74 816 28 41

Agnieszka Balicka – Specjalista
e-mail: a.balicka@zabkowice-powiat.pl

Adrianna Gwardzik – Pracownik I st.wyk.zadania w ram.prac int.

Ewa Marynowicz – Inspektor
e-mail: e.marynowicz@zabkowice-powiat.pl

Ewelina Odroniec – Inspektor
e-mail: e.odroniec@zabkowice-powiat.pl

Katarzyna Wesołkowska – Inspektor
e-mail: k.wesolkowska@zabkowice-powiat.pl
tel. 74 816 28 55

 

Wydział Środowiska i Rolnictwa

Dariusz Łach – Kierownik Wydziału, inspektor ds gospodarki wodnej
tel. 74 816 28 21
e-mail: wrs@zabkowice-powiat.pl
ul. Sienkiewicza 11, II piętro, pokój 308

Magdalena Olewicz
– Podinspektor ds. ochrony środowiska i gospodarki odpadami;
tel. 74 816 28 22

Paweł Kozłowski
– Podinspektor ds. ochrony środowiska i usuwania pojazdów;
tel. 74 816 28 22

Agnieszka Grubizna – Podinspektor ds. leśnictwa, łowiectwa i rolnictwa
tel. 74 816 28 53

ul. Sienkiewicza 11, II piętro, pokój 306