Smaki Ziemi Ząbkowickiej – weź udział w projekcie

smaki 5 20190301 1889568737Starosta Ząbkowicki zaprasza wytwórców lokalnych produktów Powiatu Ząbkowickiego na drugie spotkanie w ramach projektu „SMAKI ZIEMI ZĄBKOWICKIEJ – wykorzystanie produktów lokalnych w promocji i rozwoju turystyki na obszarze LGD Qwsi”. Spotkanie odbędzie się w sali konferencyjnej Starostwa Powiatowego, ul. Bolesława Prusa 5, dnia 2 kwietnia 2019 r. o godz. 10:00. To ostania szansa, aby zgłosić się do projektu.

logotypy

Projekt ma za zadanie wsparcie wytwórców lokalnych produktów, identyfikację tych produktów oraz promocję produktów na zewnątrz. W ramach projektu zostaną wydane: mapa producentów lokalnych produktów, ulotka promocyjna, a także opakowania w formie toreb papierowych, toreb bawełnianych i papieru pakowego. Udział w projekcie jest bezpłatny.

Osoby, które chcą przystąpić do projektu proszone są o przesłanie do dnia 29 marca 2019 r. pocztą elektroniczną lub dostarczenie osobiście materiałów, które zostaną opublikowane na mapie turystycznej „Smaki Ziemi Ząbkowickiej” oraz ulotce. Ze względu na ograniczone miejsce w publikacjach przesłane materiały powinny mieścić się w określonych ramach:

• Tekst z danymi teleadresowymi (max 600 znaków ze spacjami, ok 6 linijek tekstu na papierze A 4, czcionka 12)

• 1 zdjęcie przedstawiające lokalny produkt, atrakcję gospodarstwa z uwzględnieniem praw autorskich do wykorzystania zdjęcia w publikacji (rozdzielczość 300 dpi).

Na kwietniowym spotkaniu zostaną przedstawione warianty logotypu „Smaki Ziemi Ząbkowickiej”, rozmieszczenie logotypu na materiałach promocyjnych, a także zostaną zaproponowane kolejne pomysły na promocję produktów lokalnych Ziemi Ząbkowickiej.

Osoba do kontaktu: Daniel Ciepierski, Wydział Promocji, Oświaty i Rozwoju, ul. Sienkiewicza 11, 57-200 Ząbkowice Śląskie, tel. 74 8162816, e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

„Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich: Europa inwestująca w obszary wiejskie”Warsztaty zorganizowane przez Powiat ZąbkowickiInstytucja Zarządzająca PROW 2014-2020 – Minister Rolnictwa i Rozwoju WsiWarsztaty sfinansowane ze środków Unii Europejskiej w ramach działania 19. Wsparcie dla rozwoju lokalnego w ramach inicjatywy LEADER, poddziałanie 19.2 Wsparcie na wdrażanie operacji w ramach strategii rozwoju lokalnego kierowanego przez społeczność Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020 dla zadań realizowanych w ramach projektu grantowego LGD „Qwsi”