Targi Zdrowej Żywności w Lutomierzu - 17 lutego i 17 marca

targi lutomierz 2019Jedzenie jest częścią naszego życia, w związku z tym powinno dostarczać nie tylko podstawowych składników odżywczych, ale i przyjemności. Wybór właściwych produktów w naszej codziennej diecie ma ogromne znaczenie dla zapewnienia zdrowia, energii życiowej i dobrego funkcjonowania. 


Wiedząc z jakimi problemami zdrowotnymi borykają się dzisiaj ludzie podjęliśmy się zorganizowania targów, gdzie można kupić produkty lokalnie wytwarzane przez pasjonatów zdrowego żywienia. Zapraszamy w każda 3 niedzielę miesiąca do udziału w Targach Zdrowej Żywności Prosto od Rolnika, które współorganizują Sery Lutomierskie, Zagroda Edukacyjna Pasternak oraz Browar Rebelia.

Najbliższe terminy:

17 luty

17 marzec


Miejsce:

Serowarnia Lutomierz 29, 57-213 Stoszowice.

Godzina: 12.00-16.00

Wstęp: wolny, w gospodarstwie mamy 4 pieski i jeśli Państwa zwierzaki są towarzyskie to też je zapraszamy.


Zaproszeni producenci zdrowej, lokalnej żywności będą oferować: sery z mleka koziego, krowiego, owczego, masło, twarogi, jogurty, pieczywo lokalne, pieczywo bezglutenowe, wędliny, miody, zioła, przyprawy, przetwory owocowe i warzywne, sezonowe owoce i warzywa, oleje np. z czarnuszki, wegańskie pasty i pasztety, soki, syropy, domowe ciasta i inne pyszności. Będziemy również grillować więc można zjeść u Nas ciepły obiadek np. pierogi z bryndzą i czosnkiem niedźwiedzim, grillowane warzywa, kiszkę ziemniaczaną, zupy a do tego lokalne piwo z Browaru Rebelia oraz kawa i herbata.


Zapraszam do współpracy i udostępnienia informacji o Targach swoim znajomym.

Pozdrawiam ciepło z Gór Sowich 

Malwina Pasternak - współorganizator

tel. 661783435

logo1 logo2 logo3 logo4 logo5
W3A.PL Logo