Powstaje Kalendarz Imprez Ziemi Ząbkowickiej 2019

banerek kalendarz 2019Organizujesz imprezę kulturalną lub sportową? A może festyn lub dożynki wiejskie? Twoja impreza może zupełnie za darmo zostać umieszczona w Kalendarzu Imprez Ziemi Ząbkowickiej 2019. Starostwo Powiatowe w Ząbkowicach Śląskich zachęca wszystkich organizatorów imprez sportowych, rekreacyjnych, turystycznych czy kulturalnych do zamieszczenia wydarzeń w Kalendarzu Imprez Ziemi Ząbkowickiej, który powstanie na przełomie lutego i marca 2019 r. Kalendarz będzie wydany w formie elektronicznej jak i tradycyjnej-papierowej w celu promocji wydarzeń powiatu ząbkowickiego.

 

 

Nie ważne czy organizatorem jest klub sportowy, stowarzyszenie, czy grupa nieformalna. Każdy może zamieścić wydarzenie, o którym dowiedzą się zarówno mieszkańcy powiatu ząbkowickiego jak i odwiedzający region goście. Co zrobić by wydarzenie ukazało się w kalendarzu? – wystarczy wysłać e-mailem informację zawierającą nawę imprezy, miejsce i datę, dane organizatora oraz krótki opis. Warto dołączyć również zdjęcia promujące wydarzenie. Informację można również dostarczyć osobiście do dnia 10 lutego 2019 r.

 

Kontakt:

Starostwo Powiatowe

Wydział Promocji, Oświaty i Rozwoju (pok. 305) – Daniel Ciepierski

ul. Sienkiewicza 11, 57-200 Ząbkowice Śląskie

tel. 74/ 816 28 16, e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.


Każde wydarzenie w Kalendarzu Imprez jest publikowane bezpłatnie.

logo1 logo2 logo3 logo4 logo5
W3A.PL Logo