Rezerwacja zbiornika Kozileno – 30 maja rusza IX Frankenstein Carp Meeting

REZERWACJA kozielno 2018 smallPięć dni i cztery noce bez przerwy, prawie 80 karpiarzy z całej Polski, a także z zagranicy będzie rywalizowało w IX Dolnośląsko-Opolskim Meetingu Karpiowym, który odbędzie się w dniach 30 maja – 03 czerwca 2018 r. nad zbiornikiem Kozielno.  Zawody odbędą się na brzegu południowym (od strony wsi Kozielno), a teamy rywalizujące rozciągną się na linii brzegowej liczącej pond 2,4 km.

 

 

Z uwagi na znaczne długości połowu (nierzadko ponad 400 m w głąb jeziora) w tych dniach zakazuje się  pływania łodziami, skuterami wodnymi i innymi urządzeniami umożliwiającymi ingerencję w obszary łowisk startujących. Dla wędkarzy nie biorących udziału w zawodach udostępnia się brzeg północny (od strony „betonówki”). 

 

Frankenstein Carp Meeting to impreza cykliczna, w której starują drużyny dwu i  trzyosobowe z Polski, Republiki Czeskiej, Niemiec, a także z Anglii. Do klasyfikacji liczą się karpie i amury ważące ponad 2 kg, a o zwycięstwie decyduje łączna waga trzech największych ryb. Patronatem imprezę objęli: Państwowe Gospodarstwo Wodne – Wody Polskie, Okręg PZW Wałbrzych, Posłanka na Sejm Monika Wielichowska, Starosta Ząbkowicki, Starosta Nyski, Burmistrz Paczkowa, Burmistrz Ząbkowic Śląskich, Burmistrz Złotego Stoku, Burmistrz Barda,.

 

Sponsorzy: Pelikan Team, GenesisCarp,  Aller Aqua, Centrum Budowlane Maja. 

 

Patroni medialni: Karp Max, Świat Karpia, Express-Miejski.pl, Doba.pl, Karpiarstwo C&R Dolny Śląsk.

 

logo1 logo2 logo3 logo4 logo5
W3A.PL Logo