XX TURNIEJ SZACHOWY O PUCHAR STAROSTY ZĄBKOWICKIEGO 2020

Starosta Ząbkowicki zaprasza do wzięcia udziału w XX TURNIEJU SZACHOWYM O PUCHAR STAROSTY ZĄBKOWICKIEGO 2020. Turniej zostanie rozegrany w dniu 29 lutego 2020 roku, godz. 9:00 w Starostwie Powiatowym w Ząbkowicach Śląskich.

Czytaj więcej...

Targi Zdrowej Żywności Prosto od Rolnika

Jedzenie jest częścią naszego życia, w związku z tym powinno dostarczać nie tylko podstawowych składników odżywczych, ale i przyjemności. Wybór właściwych produktów w naszej codziennej diecie ma ogromne znaczenie dla zapewnienia zdrowia, energii życiowej i dobrego funkcjonowania.

Czytaj więcej...

Nieodpłatna pomoc prawna w Powiecie Ząbkowickim

Nieodpłatna pomoc prawna przysługuje każdej osobie, która nie jest w stanie ponieść kosztów odpłatnej pomocy prawnej.
Mieszkańcy Powiatu Ząbkowickiego mogą skorzystać z pomocy w każdym Punkcie nieodpłatnej pomocy prawnej zlokalizowanym na terenie kraju, co oznacza, że nie ma regionalizacji w tych usługach.

Czytaj więcej...

Od 01.01.2020 roku - zmiany w ustawie Prawo o ruchu drogowym

Herb Powiatu Z─ЕbkowickiegoStarosta Ząbkowicki informuje o zmianach w ustawie z dnia 20 czerwca 1997r. - Prawo o ruchu drogowym

Czytaj więcej

Konkurs literacki „Na nieludzkiej ziemi - wspomnienia Sybiraków”

 W 80 rocznicę pierwszej zsyłki Polaków na Sybir Zarząd Powiatu Ząbkowickiego ogłasza konkurs literacki na wspomnienia tych, którzy przeżyli „Golgotę Wschodu” pod tytułem „Na nieludzkiej ziemi - wspomnienia Sybiraków”.

Regulamin konkursu

 

logo1 logo2 logo3 logo4 logo5
W3A.PL Logo