Spotkanie dotyczące sezonu grzewczego 2019/2020

czadiogienW związku z rozpoczynającym się jesienno-zimowym sezonem grzewczym Komenda Powiatowa Państwowej Straż Pożarnej w Ząbkowicach Śląskich przy wsparciu Starosty Powiatu Ząbkowickiego przeprowadza kampanię edukacyjno–informacyjną na temat zagrożeń związanych z możliwością powstania pożarów w mieszkaniach, domach jednorodzinnych, a także z niebezpieczeństwem zatruciem tlenkiem węgla.

Czytaj więcej...

I Otwarte Mistrzostwa Powiatu Ząbkowickiego w Szachach Szybkich

MISTRZOSTWA2019Popularyzacja sportu szachowego wśród dzieci, młodzieży i dorosłych, wyłonienie najlepszych zawodników zgłoszonych do turnieju oraz integracja poprzez sport to główne cele przyświecające organizacji I Otwartych Mistrzostw Powiatu Ząbkowickiego w Szachach Szybkich.  Organizatorzy, czyli Przedszkole Na Orlej Polanie, Urząd Miejski w Ziębicach, Starostwo Powiatowe oraz Gminne Centrum Edukacji i Sportu w Ziębicach i Ziębickie Centrum Kultury zapraszają do udziału.

Czytaj więcej...

Konferencja zdrowotna dla seniorów

zdrowie 3 20191025 1498606634Z okazji obchodzonego w październiku Międzynarodowego Dnia Osób Starszych seniorzy z Powiatu Ząbkowickiego mieli okazję spotkać się 24 października 2019 r. w Starostwie Powiatowym w Ząbkowicach Śląskich na przygotowanej specjalnie dla nich konferencji zdrowotnej. Spotkanie zostało zorganizowane pod patronatem Starosty Ząbkowickiego i Powiatowego Inspektora Sanitarnego w Ząbkowicach Śląskich we współpracy z Centrum Medycznym SALUS.

Czytaj więcej...

IV Powiatowy Przegląd Piosenki Patriotycznej

Przegląd PieśniPod patronatem Starosty Ząbkowickiego odbędzie się po raz czwarty Powiatowy Przegląd Piosenki Patriotycznej „Tu jest moje miejsce”. W stoszowickiej świetlicy wiejskiej zobaczymy 11 listopada 2019 r. 10 solistów oraz 10 zespołów prezentujących utwory o tematyce patriotycznej. Do udziału zapraszają Fundacja Pozytywka, Gminny Ośrodek kultury, Sportu i Rekreacji w Stoszowicach oraz Sołtys Wsi Stoszowice. 

Czytaj więcej...

Ogłoszenie Zarządu Powiatu Ząbkowickiego w sprawie konsultacji społecznych

Herb Powiatu ZąbkowickiegoZarząd Powiatu Ząbkowickiego ogłasza rozpoczęcie konsultacji społecznych nad projektem uchwały Rady Powiatu Ząbkowickiego dotyczącym Rocznego programu współpracy Powiatu Ząbkowickiego z organizacjami pozarządowymi oraz podmiotami wymienionymi w art. 3 ust. 3 ustawy o działalności pożytku publicznego i o wolontariacie na rok 2020. 

Czytaj więcej...

logo1 logo2 logo3 logo4 logo5
W3A.PL Logo